V našej veterinárnej ambulancii v Kysuckom Novom Meste vykonávame  činnosti ako diagnostika ochorení, terapia, ultrazvukové čistenie zubného kameňa, strihanie pazúrikov, vyšetrenie klinické, neurologické, kardiologické, oftalmologické, mikroskopické, ultrasonografické, parazitologické. Jednoduchá chirurgia mäkkých tkanív, sterilizácia sučiek, mačiek a iné, kastrácia psov, kocúrov a iné, vakcinácie a čipovanie spoločenských zvierat, vystavovanie pasov, stomatológia, čistenie uší, poradenstvo, skracovanie zubov u hlodavcov a králikov/zajacov, evakuácia análnych vačkov, otoskopické vyšetrenie, možnosť endoskopického vyšetrenia, stanovenie hladiny glukózy v krvi.

Na našich stránkach nájdete ďalej aj články a rady na pomoc chovateľom tak, aby ste sa mohli o svojho maznáčika čo najlepšie starať. Informácie na stránkach Vám môžu pomôcť  správne a hlavne včas sa rozhodnúť, kedy  je návšteva u veterinára potrebná čo najskôr, a naopak,  kedy môžete problém vyriešiť aj doma. Pre majiteľov s registráciou v našej ordinácií poskytujem aj podrobné telefonické poradenstvo.

Mojím cieľom je, aby sa nielen mojim pacientom, ale aj ich majiteľom dostala vždy tá najlepšia a profesionálna starostlivosť. Pokiaľ niečo na stránkach nenájdete a máte o to záujem, napíšte, prosím email a já rád článok doplním. Prajem pekný deň.

MVDr.Michal Zalaš

Pridaj komentár